Darbinieki

 

Vārds Uzvārds Amats Tālrunis e-pasts
       
Andris Miezītis Direktors 64707653 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
       
Inita Kokoreviča Struktūrvienības vadītāja vietniece / skolotāja  20230301 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
       
Aina Dobrovoļska Arodmācības skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Andrejs Voicišs Arodmācības skolotājs   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Anita Muižniece Ārste    
Anita Svikle Ekonomikas un biznesa ētikas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Arnis Jargans Datortīkla administrators   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Astrīda Bētere Bibliotekārs un metodiķe 26606121 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Astrīda Kaša Aprūpētāja 29484682  
Astrīda Melece Arodmācības skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dace Ķimele Sociālais darbinieks un latviešu valodas skolotāja 29341338; 64307133 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Daiga Ūdre Dienesta viesnīcas vadītāja, arodmācības skolotāja 26110175 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Daina Rudzīte Interešu izglītības un vizuālās mākslas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Diāna Ozoliņa Sociālā aprūpētāja 29484682  
Dina Avotiņa Skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dzintra Bāliņa Dienesta viesnīcas skolotāja un interešu izglītības skolotāja 26577930 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Edīte Mukstiņa Apkopēja    
Elīna Karaseva Sporta organizatore/ skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Gunārs Skaistkalns Apkures katlu kurinātājs    
Gunita Lakstīgala Pavāre    
Igors Baķis Apkures katlu kurinātājs    
Ilona Riekstiņa Angļu valodas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ilze Briediņa Interešu izglītības skolotāja    
Ina Vadinska Arodmācības skolotāja un veselības mācības skolotāja- vec. medicīnas māsa 29484682 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Indra Tomsone Arodmācības skolotāja un ēdnīcas vadītāja 26137923 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inese Krastiņa Medicīnas māsa un fizioterapeita asistente 29484682 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inese Šņuka Apkopēja    
Irēna Kokoreviča Sētniece    
Ivija Kaktiņa Medicīnas māsa 29484682  
Jānis Valdzers Arodmācības skolotājs 29587843 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Jūlija Freimane Lietvede un arodmācības skolotāja 26158008; 64307132 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kārlis Rutks Apkures katlu kurinātājs    
Laine Ludviga Pavāra palīgs    
Leontīna Birziņa Aprūpētāja 29484682  
Liene Voiče Pavāra palīgs    
Ligita Krieva Matemātikas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lucija Ķestere Sagādniece 20214337  
Ludmila Bērziņa Dienesta viesnīcas skolotāja 26379634 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Māris Vizuliņš Arodmācības skolotājs    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mārtiņš Āboltiņš Apkures katlu kurinātājs    
Meta Lerha Ķīmijas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Osvalds Gailišs Sanitārtehniķis    
Raitis Ramanis Arodmācības skolotājs   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Raimonds Zagorskis Aprūpētājs    
Rasma Blusiņa Apkopēja    
Ritma Egle Zīmju valodas tulks   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sintija Auseja Ģeogrāfijas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Solveiga Briediņa Dienesta viesnīcas skolotāja 26143029 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Solveiga Reinerte Pavāre    
Tamāra Baķe Medicīnas māsa 29484682  
Tamāra Krūmiņa Logopēds    
Uldis Volkovs Arodmācības skolotājs   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Velga Vimba Arodmācības skolotāja un psiholoģijas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Veronika Beča Matemātikas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vija Puzule Latviešu valodas skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zoja Čakša Vēstures skolotāja   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zoja Kazakova Saimniecības vadītāja un arodmācību skolotāja 28368175 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: no 9.00 - 17.00 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālruņi: 64707654, 20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

Tikai tehnikuma audzēkņiem teorija 30 EUR.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1