Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

SmT 100 krasu versija

Smiltenes tehnikumam šogad 100. Katram, kurš īsāku vai garāku laika posmu bijis šai vietai piederīgs, par to saglabājušās savas atmiņas. Iespējams, ar to arī ikvienas vietas vēsture īpaša, ka tā būs dzīva, kamēr vien kādam šī vieta būs mīļa un dārga. Vēsturi veidojam mēs, ikviens no jums. Kaleidoskopā ikvienam spogulītim un stikla gabaliņam ir unikāla vērtība. Tiklīdz kāds izkustas, tā mainās arī attēls, ko redzam. Apkopojot skolas vēsturi, katra diena ir kā aizraujošs piedzīvojums. Viens atmiņu zibsnis, smalks pavediens var aizvest pie elpu aizraujošiem notikumiem un acu priekšā pavisam cita kaleidoskopa bilde. Ar šo Jāņa un Evitas Ūdru video atveram ievada lappusi Smiltenes tehnikuma simtgadei veltītajā videogrāmatā>>.

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2021 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā