Informācijas diena

Vēlies vienlaikus ar vidusskolas izglītību iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju! Nāc uz Smiltenes tehnikumu!  20.aprīIī plkst.11.00 skolas zālē, Kalnamuižā 10 notiks Informācijas dienas pasākums.

Radošā gaisotnē iepazīstināsim ar skolas mācību programmām un interešu izglītības iespējām.

Būs iespēja tikties ar skolotājiem, paviesoties tehnikuma mācību restorānā, simulatoru klasē “ceļiniekiem”, mācību poligonā, veterinārajā klīnikā un kopmītnēs.

Jūs gaidīs tehnikuma talismans Smiltiņš un ne viens vien pārsteigums, kas pagaidām lai paliek noslēpums!

Tehnikumam ir daudz sadarbības partneru ārpus Latvijas. Skolas audzēkņi dodas praksē un profesionālajā pilnveidē uz Maltu, Franciju, Itāliju, Portugāli, Spāniju u.c.

Jaunajā mācību gadā piedāvājam apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas: veterinārārsta asistents, automehāniķis, celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis, ceļu būvtehniķis, hidrobūvju būvtehniķis, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists un lopkopības tehniķis. izvērstāka informācija - sadaļā Mācību process - Izglītības programmas.

Audzēkņi mācību laikā saņem stipendiju, skolai ir ēdnīca un dienesta viesnīca (maksa - 8,5 eiro mēnesī).

 

 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: no 9.00 - 17.00 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2018 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā