Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Programmas

 

 

Programmas nosaukums 

Izglītības programmas ar pamatskolas vai vidusskolas izglītību – Jauniešu garantijas programma ESF (17-29 gadi)

Mācību ilgums

1 gads

Nepieciešamā izglītība

Pamatskolas izglītība vai vidusskolas izglītība (17-29 gadi)

Iegūstamais izglītības dokuments

Apliecība par arodizglītību

Piedāvātā izglītības programma

Ēdināšana

Iegūstamā kvalifikācija

  • Pavāra palīgs (pēc jaunā profesijas standarta, kādreiz - kvalifikācija pavārs)

  • Konditora palīgs (pēc jaunā profesijas standarta, kādreiz - kvalifikācija konditors)

   

Šogad mainījās profesiju standarti un tagad kādreizējo izglītības kvalifikāciju pavārs un konditors vietā piedāvājam gada laikā apgūt profesijas pavāra palīgs un konditora palīgs. Mācību programma nav būtiski mainījusies, tikai vairāk pielāgota mūsdienu darba videi. 

Abas minētās profesijas bijušas pieprasītas visos laikos, jo cilvēki ir ēduši un ēdīs vienmēr. Mūsdienās, kad ļaudis aktīvi ceļo, virtuvē ienākušas jaunākās tehnoloģijas un par ēdienu gatavošanu var iegūt daudzpusīgu informāciju internetā, augušas arī cilvēku prasības ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumos. Lai kļūtu par labu pavāra palīgu vai konditora palīgu, nepieciešams gan talants, gan vēlmei tā attīstībā ieguldīt darbu. Bez atbilstošas izglītības profesionālā izaugsme ir ļoti ierobežota. 

Smiltenes tehnikuma audzēkņiem tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādos profesionālās meistarības konkursos un meistarklasēs ar populāru šefpavāru piedalīšanos. Skolā regulāri piedāvā karjeras atbalsta pasākusi, kuru ietvaros audzēkņi papildina zināšanas par savu izvēlēto specialitāti dažādos uzņēmumos. Iepazīstoties ar jaunākajām tehnoloģijām, iekārtām un uzklausot Latvijas labāko šefpavāru veiksmes stāstus. Kā saka Smiltenes tehnikuma absolvents, populārais pavārs Mārtiņš Sirmais: "Latvijā ir liels pavāru vakuums. Radošākie un zinošākie ir uz izķeršanu!" 

Nāc mācīties un kļūsti par labāko no labākajiem!

Smiltenes tehnikuma audzēkņi mācās modernās mācību virtuvēs un viņiem ir iespēja gūt pirmo darba pieredzi, gatavojot maltītes skolas mācību restorāna apmeklētājiem.

Šefpavārs Uldis Krebs: "Par šādu skolu var sapņot visi nākamie pavāri! Jums ir vaļā visas durvis! Vajadzīga tikai dzirkstele acīs!"

 

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Ceturtdiena. 9.00 - 18.30 (bez pārtraukuma). Klīnika atvērta pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis:  20250228.

vet

Smiltiņa autoskola

Smiltenes tehnikums organizē "B" kategorijas autovadītāju kursus.

automaciba

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2018 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā