Konference notiks 30.martā no pulksten 10.00 līdz 13.30 un būs skatāma www.llkc.lv, kā arī LLKC facebook un youtube kontā. Reģistrēties dalībai konferencē var, spiežot uz saites https://www.mitto.me/lauksaimnieciba/pieteikties

Ikviens interesents šajā dienā varēs iepazīt aktuālo profesiju pieprasījumu lauksaimniecībā, kā arī uzzināt, kurās skolās Latvijā tās iespējams apgūt.

Pieredzē par jaunu un zinošu darbinieku piesaisti dalīsies Latgales lielākās augkopības saimniecības “Kotiņi” īpašnieks Aldis Ločmelis. LLU Lauksaimniecības fakultātes dekāne Dace Siliņa informēs par profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu augstākās izglītības iespējas Latvijas Lauksaimniecības universitātē, bet Veterinārmedicīnas fakultātes dekāns Kaspars Kovaļenko atklās, kādēļ pats savulaik izvēlējies veterināriju. Konferencē piedalīties aicinātas 12 profesionālās izglītības iestādes no visas Latvijas, lai atbildētu uz jautājumu - kāpēc jaunietim būtu jāmācas tieši pie viņiem?

 Iedvesmas konferences mērķauditorija – vispārizglītojošo skolu audzēkņi (7.- 9.klase), vecāki, skolu karjeras izaugsmes pedagogi, jaunatnes lietu speciālisti pašvaldībās, pamatskolas/vidusskolas pedagogi un – reģionu politikas veidotāji.

Vairāk informācijas par konferenci ŠEIT.

Konferencē piedalīsies:

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola;

Bulduru Dārzkopības vidusskola;

Daugavpils Būvniecības tehnikums. Izglītības programmas īstenošanas vieta "Višķi";

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība;

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība;

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība;

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums;

Malnavas koledža;

Ogres tehnikums;

Smiltenes tehnikums;

Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums;

Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola.

Latvijas Lauksaimniecības Universitāte.