Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu politika...

Darbinieki

 • Administrācija

  1

  Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju aicinām izmantot e-adresi

  Direktors   Rolands Aģis

  20255776 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

       e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
      e-adrese: e adrese
  Direktora vietnieki:      
    izglītības jomā   Rudīte Grabovska  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
   audzināšanas jomā     Ingrīda Paegle  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Saimniecības vadītājs    Gints Sprancmanis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Veterinārmedicīnas nodaļas vadītāja    Evija Bērziņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Būvniecības un mašīnzinību nozares programmu nodaļa    Ainārs Poikāns Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Tūrisma nozares programmu nodaļas vadītāja   Ira Gaile Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Mūžizglītības programmu vadītāja    Solvita Bāliņa 28693579 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Galvenā grāmatvede    Ilze Atlāce 29446614
  Izglītības metodiķe/mācību stundu plānotāja   Evita Segleniece 29148228
  Izglītības metodiķe   Minjona Buča minjona.buca@smiltenestehnikums.lv

   

  Lietvede 

   

   

  Daiga Grīviņa

  64772567, 26183654

  Lietvede (izglītība, neklātiene, projekti)   Līga Ābeltiņa 26160229 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Lietvede (izglītībā)

   

  Zaiga Jokste

  26160229 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Lietvede/personāldaļa    Ilze Kalniņa ilze.kalnina@smiltenestehnikums.lv
  Jurists    Aigars Melderis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Starptautisko projektu vadītāja ("Erasmus+")     Līga Krūmiņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Projektu vadītāja (PuMPuRS, DVB mācības un prakse)      Madara Ciemiņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Sabiedrisko attiecību speciāliste     Baiba Vahere Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Interešu izglītības skolotāja   Anita Bērziņa 28689101
  Sporta organizators   Leons Peļņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Veterinārā mazo dzīvnieku klīnika    vadītāja Elīna Zeipe 20250228
  Viesnīcas "Kalna ligzda"    vadītāja Līga Zušmane 26556681
         

  Dienesta viesnīca Kalnamuižā 44 

    vadītāja Līga Zušmane 29600702
  Dienesta viesnīca Dārza ielā 9   vadītāja Brigita Bišere 27840166
  Ēdnīcas vadītājs   Kaspars Kozlovskis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Medmāsa   Maruta Vīgante 29600702
  Psiholoģe   Vija Zvirgzdiņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Bibliotekāre    Elīna Kubuliņa - Vilne Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
         
          
         
         
         
         
         
          
 • Skolotāji

    skolotaju foto 2
    foto: Eduards Sarma
    Veterinārijas un Lopkopības programmu nodaļas pedagogi
     
    Evija Bērziņa, - nodaļas vadītāja, Līga Mačule, Rudīte Benta, Biruta Birkenšteina, Inese Dūjiņa, Gunārs Laizāns, Jānis Grants, 
     Jolanta Duncīte, Lolita Bāliņa, Dainis Rungulis, Inese Kamša, Līga Sima
     
    Būvniecības nozares programmu  nodaļas pedagogi
     
    Ainārs Poikāns - nodaļas vadītājs, Zigmunds Valters, Jānis Trijēcis, Malda Sibule, Valdis Ragainis, Ivars Siliņš, Uldis Siliņš, Aldis Justaments, 
    Jānis Zarkevičs, Ingrīda Ērgle, Andris Dūmiņš, Dāvis Auziņš, Kristaps Emīls Radziņš, Normunds Vaivads, Madars Mrouzs, Aivars Birkenšteins, Guntis Jarohovičs
     
    Tūrisma nozares programmu nodaļas pedagogi
     
    Ira Gaile - nodaļas vadītāja, Sanda Veismane, Vineta Roskoša, Maija Jančevska, Vita Audere, Inese Veidemane, Ineses Bediķe, Gunārs Auders,
     Ilze Atlāce, Elīna Ozoliņa
     
         Vispārizglītojošo mācību priekšmetu un mūžiglītības kompetenču  moduļu pedagogi
     
    Lauma Dišlere - metodiskās komisijas vadītāja,  Baiba Granta, Anda Kalniņa, Gundega Upeniece, Liena Avotiņa, Ilvija Biržmane, Irēna Priede, Ingrīda Paegle, 
    Diāna Dankbāre, Astrīda Trijēce, Elita Rence, Guntis Viļums, Viola Marksa, Lolita Bāliņa, Anita Biseniece,
    Aija Skrastiņa, Gaļina Skobeļeva, Ilma Laganovska, Mārtiņš Sorokins, Leons Peļņa, Liene Brūvele, Evita Segleniece,
    Aija Jurjāne, Guntars Mednis, Renārs Žeļezkins, Sarmīte Miezīte, 
     

   
   
   

   

Veterinārā klīnika

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9.00 - 17.00. Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads Tālrunis:  20250228.

vet

Kalna ligzda

Kalnamuiža 7 
Smiltenes pag., Smiltenes nov. 
Smiltene, LV-4729, Latvia
Tālrunis: 64772173
Booking.com logo2 2
1
© 2023 Smiltenes tehnikums / Izstrādāts Tehnoloģiju Studijā